Skype bilgisayarınıza kurun

Cohen

New Member
Katılım
8 Ağu 2013
Mesajlar
1,801
Tepkime puanı
0
Puanları
0
İlk olarak Skype bilgisayarınıza kurun, zaten kuruluysa güncel olmasına dikkat edin.
Skype Microsoft Hesabınızla oturum açın
Skype kurduktan sonra alttaki resimde görünen oturum açma ekranı gelecek. Skype kullancılarına iki farklı hesaptan giriş yapma kolaylığı sağlamış bunlardan birisi Facebook Hesabı diğeri ise Microsoft Hesabı. Biz sağ üstte bulunan Microsoft hesabı yazan bölümünden Hotmail bilgilerimiz ile Skype giriş yapıyoruz.Microsoft Hesabınız ile Skype birleştirme
Microsoft hesabınız ile Skype giriş yaptıktan sonra önünüze altta resimde göründüğü gibi iki seçenek çıkıyor. Bunlardan ilki bir Skype hesabım var diğeri ise Skype’de yeniyim.
Eğer bir Skype hesabınız varsa burada giriş yapacağınız kısım “Bir Skype hesabım var” olacak buradan giriş yaptıktan sonra her iki hizmeti tek elden kullanmaya başlayabilirsiniz.
Eğer Skype hesabınız yoksa o zaman Skype’ta Yeniyim kısmına girecez ve kendimize bir skype hesabı oluşturacağız. Daha sonra üstte anlattığımız gibi bir skype hesabım var deyip her iki hesabımızı birleştirebiliriz.Skype’ta Hesap birleştirme işleminiz bittikten sonra altta resimde göründüğü gibi “hesaplarınızı birleştiriniz” diye bir uyarı ekranı gelecek. Burada hesapların birleştirilmesine onay verdiğiniz takdirde işlem bitmiş oluyor. 
Üst Alt