ѕєη вєηιм нüzüη уαηıмѕıη

IkRa

New Member
Slm Gecemin KaranLığı..
Slm Hüznümün içimi sızlatan Yanı..Slm olsun sana Tek Dostum Olan Yalnızlığım..

Denizden esen Rüzgarın cam kenarından içeri girmek isterken çıkardığı sesin tını bile yalnızlığıma eşlik etmekte..
Aslında hüzünler kapımı çalalı susuşlarımı ve haykırışlarımı sanırım bir tek sen duyar oldun ..Yine gülüyorsun, bakıp tebessüm ediyorsun bana..)

_ ''Demiştim Sana'' diyorsunda..

sana cevap vermekten çok yorulduğumu bile dile getiremiyorum..Gece epey Geç oldu gözlerim sızlıyor..

Hani zaman ilaç oluyordu, acılar herşey unutuluyordu ..Hani bütün gözyaşlarının yerini, Yıldızların muhteşem parlaklığı alıyordu..Yine beni kandırdın Kadim dostum..
Bana zamanı var sadece bekle, Hayat sana ne sunar bilinmez ama daha olgunlaşacak ve serpileceksin..Yılların çizgileri yüzüne yansıdığı zaman ne demek istediğimi anlayacaksın Masalından bahsetme bana artık..Yorgunum sadece Bu küçük kalbim çok yorgun..

Gözyaşım nerde bilmiyorum..Artık satır aralarımda kaybolup gittiler sanırım..Onlarda terk etti beni ..Haklıydılar onlarda herkes gibi haklılar..
Uzunca saatlerden sonra bir kaç saat gözlerimi dinlendirdim de Şu ruhumu bir türlü dinlendiremedim..Bedenimde çöküşler yaşamaktayım..Gün geçtikçe haykırışlarımın duyulmaması için, kapattım kalbim'in bütün pencereleri..

Gece Geç oldu ellerim buz gibi..

Sukut-u Derya Zamanı..

02.07.2013
03.43

(E.A.B)

Moderatör tarafında düzenlendi:

IkRa

New Member
Cevap: ѕєη вєηιм нüzüη уαηıмѕıη

İçimde eski bir yaram var benim..Düne kadar ne yaptığımı bilmeden dolandım durdum..İnsanın içi acımayı versin..
Çok Üzgünüm...

Kendime vermiş olduğum sözleri tutamıyan biri oldum çıktım..Kifayetsizce dudaklarımdan dökülen cümleleri savurdum sabahın ilk ışıklarında Taaaaa uzak kentlerden birine..

Dağların ardına süzülen ve gittiği yoldan asla geri dönmeyen Gurbet Kuşu'nu gören varmı diye sormayacağım artık..
Kelimelerin artık beni yorduğunu hissediyorum..

Neden Niçin Niye'ler yok artık ..Acımasız ve duygusunu kaybetmiş biriyim ben..Kimseler görmemeli beni..Kendi sessizliğimde yoğrulmalıyım..Evet evet kimseye göstermemliyim içimden akıttığım gözyaşlarımı..

Yeni adımları atamıyorum ..Neden mi..?

_____________Korkuyorum ya düşersem yeniden !...

15.09.2013

IkRa

New Member
Cevap: ѕєη вєηιм нüzüη уαηıмѕıη

Slm HüzünLü Yanım..

Uzun Zaman Oldu..Sabahın ilk ışıklarında Ruhumun derin yaralarıyla uyandım..Neydi feda ettiklerimiz..? Bakmaya Kıyamadığım Suretin Geldi Rüyalarıma..
Boğazıma düğümlenen bir sancı var..Mazideki küflü rafa kaldırmış olduğum derin yaralarım açıldı bu sabah..Ne tuhaf düşünmedende edemedim yine..
Neden BEN..?

Lanet bir yaşam döngüsünde yaşıyoruz ya oda ayrı bir konu..Bakıyorumda etrafıma herkesin bir acısı var..Mutluluk nerde ki..?
Herkes Kifayetsiz cümlelerini sıralamakta ..

Sevdiğim için pişmanmıyım diye bir soruya verdiğim yanıt..Sadece Tebesümden ibaret ..)) Yorgun bir savaşın içinden çıktım ben..Bitkin ayaklarımın üzerinde durmak nedir bilirmisin sen..?
Bir bebek görmüştüm premetüre doğmuş ve hayatta sıkıca tutunmaya çalışması azmi ve başarısı..Kimse ondan ümitli bile değildi..O bebeğin savaşını verdim ben..

Hayat benden aldıklarını geri vermekte yavaş yavaş..Öyle hissediyorum ..Ben bunu hakkettim evet evet bu benimde hakkım !.

Artık son 1 senedir dediğim bir söz geldi aklıma da ..

''En basit yalanları gözümün içine bakarak söyleyen aptallar tanıdım. inandığımı sandılar; bense onların kuş kadar akılları ve cahil cesaretlerine hayrandım''

Bazen çok Egoistlik yapıyorsun diyorlar bana :) Aslında Olması gereken buydu ve Bende yorgun Ruhum ve Bedenimi bu şekilde ayakta tuttum :)

Doğrumuydu ..?

Bana göre Doğruydu .. Başkasınında Fikri yada kendince kullandığı Felsefevi düşüncesi,Söylemleri Umrumdışı :)

Zaten bu kimin Umrundaki..? Kime ne ..? Yada Bana ne ..?

30.09.2013 / 08:21
( E.A.B )

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt